[ GAMADOR'U KEŞFET ]

Güçlü sermaye ve güven dolu bir geçmiş ile kurulmuş dev ortaklık

Gamador, 2014 yılında ev ürünleri sektörünün lider kuruluşlarından Taşpınar ile Avrupa’nın inşaat, gayrimenkul ve yatırım danışmanlığının öncü kuruluşu İlkim Şirketler Grubu tarafından kurulmuştur. Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren Gamador; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, global standartlarda yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlamaktadır.

Gamador, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilir dönüşüm için; çalışanlarını, çözüm ortaklarını, tedarikçilerini sürekli yenilikçi teknolojilerle ve eğitimler ile desteklemektedir.

Ayrıntılara gösterdiği özen ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Gamador, “Gamador ile Hayat En İyi Haliyle” diyeceğiniz yeni projeler üretmeye devam edecektir.

[Gamador inşaat]

Değerlerimiz

Rekabetçi dünyada ülkemizin gücüne destek vermek, bu amaçla alanımızla ilgili teknolojik, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla sektörde öncü ve ufuk açıcı lider bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, daha dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.

HEDEFİMİZ
MARKA HİKAYESİ

Geleceğiniz için güvenle...

Her şey hayal etmekle başladı… Gökyüzüne çevirip yüzümüzü, hedefimizi en yükseğe koyduk. Güveni temel alarak kurduğumuz ortaklığı galakside bir yıldızın adıyla taçlandırdık. Özgün mimari yaklaşımları, güncel inşaat teknolojilerini ve müşteri memnuniyetini her zaman önceleyerek geldiğimiz noktada, güvenin marka karşılığı olmaktan gurur duyuyoruz.