[Mart 2021]
Başlangıç Tarihi
[Haziran 2022]
Teslim Tarihi
[48]
Konut Sayısı
[21]
Mağaza Sayısı
[16500 m2]
Proje Alanı
[ Proje Konsepti ]

Sıradışı tasarımyla Alibey Suites

Gamador Alibey Suites şehrin içinde, standartların dışında bir mimari ile karşınızda. 3 oda, 2 salon konseptiyle, alışılmışın dışına çıkarak, geleneksel mutfakta oturma kültürümüzü modern mimarimiz ile birleştirdik, bu alana keyfiniz için birde balkon ekledik. Yaşam konforunuza özel tasarlanan “SUİTE SALON” mutfaksever ailelerin beklentisine cevap verirken aynı zamanda günlük yaşam alanı olarak da keyifle kullanılabilir. Ayrıca açılır cam sistemi ile sıcak yaz aylarında bir balkondan beklediğiniz daha fazlası sizinle.
[ Görseller ]

Dış Mekan Görselleri

[ Görseller ]

İç Mekan Görselleri

[ Proje Nerede ]

Lokasyon

[ Proje Planı ]

Daire Planları

[ Müşteri Yorumları ]

Yatırımcılarımız ne diyor?

Gamador İnşaat, Bulvar projesinde bir evden daha fazlası -bir yaşam alanı- inşa ediyor. 2020 yılının Nisan ayından teslimi planlanan projeden 2017 Kasım ayında lansman fiyatlarıyla evimizi aldık.
ZÜBEYİR KÜÇÜK VE AİLESİ
Çocuğumuzu güvenli bir şekilde büyüteceğimiz, araç park sıkıntısı yaşamayacağımız ve akşam evimize geldiğimizde konfor ve rahatlık bulacağımız bir yaşam alanı istiyorduk. Teşekkürler Gamador
YURDAGÜL - EMRAH GİRGİN
GAMADOR BULVAR projesi sayesinde hayallerimiz gerçekleşti. Hayallerimizin gerçekleşmesinde katkısı olan ve bize sıcak bir aile ortamı sunan GAMADOR ekibine teşekkür ediyoruz.
SANİYE - ABDULLAH ARSLAN