[Kasım 2017]
Başlangıç Tarihi
[Kasım 2020]
Teslim Tarihi
[245]
Konut Sayısı
[40]
Mağaza Sayısı
[85.000 m2]
Proje Alanı
[ Proje Konsepti ]

Her şey bir asansör uzaklığında

Ankara’nın yeni alışveriş caddesi Etlik Yozgat Bulvarı üzerinde yükselen Gamador Bulvar projemiz, evleri, ofisleri ve cadde mağazaları ile dikkat çekiyor. Eşsiz lokasyonumuz ve Çevre Yolu bağlantısına yakınlığı ile Havaalanı, Otonomi, Ostim, İvedik gibi iş hayatının yoğun olduğu bölgelere birkaç dakika mesafede yer almasının yanı sıra Etlik’te açılışı yapılacak olan Şehir Hastanesine’de 2 km yakınlıkta bulunuyor. 

Toplamda 85.000 m² inşaat alanı bulunan projemizde 2+1’den 5+1’e kadar sunduğumuz farklı konut tipleri, her sektöre ve cadde mağazacılığına uygun ticari ünitelerimizle birlikte bölgenin ihtiyacı olan lüks ofis katları projemizde bir arada yer alıyor. 2020 Nisan ayında teslim edeceğimiz projemizde 32 katlı ve 22 katlı olan konut bloklarımız şu anda hızla yükselmeye devam ediyor. Henüz lansman döneminde yarısından fazlasının satışlarını tamamladığımız projemiz, hedef kitlemiz tarafından da tam not almış durumda.

[ Görseller ]

Dış Mekan Görselleri

[ Görseller ]

İç Mekan Görselleri

[ Proje Nerede ]

Lokasyon

[ Proje Planı ]

Daire Planları

[ Müşteri Yorumları ]

Yatırımcılarımız ne diyor?

Gamador İnşaat, Bulvar projesinde bir evden daha fazlası -bir yaşam alanı- inşa ediyor. 2020 yılının Nisan ayından teslimi planlanan projeden 2017 Kasım ayında lansman fiyatlarıyla evimizi aldık.
ZÜBEYİR KÜÇÜK VE AİLESİ
Çocuğumuzu güvenli bir şekilde büyüteceğimiz, araç park sıkıntısı yaşamayacağımız ve akşam evimize geldiğimizde konfor ve rahatlık bulacağımız bir yaşam alanı istiyorduk. Teşekkürler Gamador
YURDAGÜL - EMRAH GİRGİN
GAMADOR BULVAR projesi sayesinde hayallerimiz gerçekleşti. Hayallerimizin gerçekleşmesinde katkısı olan ve bize sıcak bir aile ortamı sunan GAMADOR ekibine teşekkür ediyoruz.
SANİYE - ABDULLAH ARSLAN