[Ocak 2017]
Başlangıç Tarihi
[Haziran 2018]
Teslim Tarihi
[103]
Konut Sayısı
[19]
Mağaza Sayısı
[45.000 m2]
Proje Alanı
[ Proje Konsepti ]

Ankara'nın yeni cazibe merkezi

Ankara’nın yeni cazibe merkezi Keçiören Ovacık bölgesinde yer alan projemiz, Yozgat Bulvarı’na 900mt. mesafede, önünde açılacak yeni cadde ile Anadolu Bulvarı’na bağlantı yolu üzerinde bulunan lokasyonuyla göz dolduruyor. Bölgedeki projelere örnek olacak kat planı, katta 2 daire olması, kapalı otopark, çocuk oyun alanlarının yanı sıra her blok altında bulunan spor salonları ve kapalı yüzme havuzu sosyal donatılarıyla eşsizliğini bir kez daha göstermiş bulunuyor. Üretimde kullanılan malzeme ve işçilik kalitesiyle Gamador inşaat imzası taşıyan projemiz Haziran 2018 döneminde sahipleriyle buluşacak. Henüz kentsel dönüşüm bölgesinde yer alan proje cadde açılışı ve çevresinde yapılacak düzenlemeler ile aynı zamanda yatırımcılarına da fayda sağlamayı hedefliyor. Çok az sayıda dairemiz bulunan projemiz için sizi de satış ofisimize bekliyoruz.
[ Görseller ]

Dış Mekan Görselleri

[ Görseller ]

İç Mekan Görselleri

[ Proje Nerede ]

Lokasyon

[ Proje Planı ]

Daire Planları

[ Müşteri Yorumları ]

Yatırımcılarımız ne diyor?

Gamador İnşaat, Bulvar projesinde bir evden daha fazlası -bir yaşam alanı- inşa ediyor. 2020 yılının Nisan ayından teslimi planlanan projeden 2017 Kasım ayında lansman fiyatlarıyla evimizi aldık.
ZÜBEYİR KÜÇÜK VE AİLESİ
Çocuğumuzu güvenli bir şekilde büyüteceğimiz, araç park sıkıntısı yaşamayacağımız ve akşam evimize geldiğimizde konfor ve rahatlık bulacağımız bir yaşam alanı istiyorduk. Teşekkürler Gamador
YURDAGÜL - EMRAH GİRGİN
GAMADOR BULVAR projesi sayesinde hayallerimiz gerçekleşti. Hayallerimizin gerçekleşmesinde katkısı olan ve bize sıcak bir aile ortamı sunan GAMADOR ekibine teşekkür ediyoruz.
SANİYE - ABDULLAH ARSLAN