Başlangıç Tarihi:

Ocak 2017

Teslim Tarihi:

Haziran 2018

Konut:

103

Mağaza:

19

Proje Alanı:

45.000 m2

Gamador Koru Evleri

Ovakent / Etlik / ANKARA

Bize Ulaşın

(312) 330 06 66

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Gamador Koru Evleri

Ovakent / Etlik / ANKARA

Anasayfa / Gamador Koru Evleri

Satış Ofisi Bilgileri

Proje Konsepti

Ankara'nın yeni cazibe merkezi Keçiören Ovacık bölgesinde yer alan projemiz, Yozgat Bulvarı'na 900mt. mesafede, önünde açılacak yeni cadde ile Anadolu Bulvarı'na bağlantı yolu üzerinde bulunan lokasyonuyla göz dolduruyor. Bölgedeki projelere örnek olacak kat planı, katta 2 daire olması, kapalı otopark, çocuk oyun alanlarının yanı sıra her blok altında bulunan spor salonları ve kapalı yüzme havuzu sosyal donatılarıyla eşsizliğini bir kez daha göstermiş bulunuyor. Üretimde kullanılan malzeme ve işçilik kalitesiyle Gamador inşaat imzası taşıyan projemiz Haziran 2018 döneminde sahipleriyle buluşacak. Henüz kentsel dönüşüm bölgesinde yer alan proje cadde açılışı ve çevresinde yapılacak düzenlemeler ile aynı zamanda yatırımcılarına da fayda sağlamayı hedefliyor. Çok az sayıda dairemiz bulunan projemiz için sizi de satış ofisimize bekliyoruz.

Caner GÜLER

Satış ve Pazarlama Direktörü

Dış Mekan Görselleri

İç Mekan Görselleri

Kat Planları

Oda SayısıDaire TipiM2
A-B Blok 4,5+1 TipCadde/Orman Cephe210.23 m2Görüntüle

Lokasyon

  Kampanya

  Müşteri Yorumları

  Bir ev arayışı içine girdiğimizde iç içe yapılaşmadan, gürültüden uzak, çocuğumuzu güvenli bir şekilde büyüteceğimiz, araç park sıkıntısı yaşamayacağımız ve akşam evimize geldiğimizde konfor ve rahatlık bulacağımız bir yaşam alanı istiyorduk Koru evlerini hem modern hayatın gereksinimlerini sağladığı hem de çocuğumuzun güvende huzurla özgürce büyüteceğimizi düşündüğümüz için tercih ettik

  Yurdagül - Emrah GİRGİN

  Gamador Koru Evleri

  İşine önem veren güven duygusu ile birleşen muhteşem mimarisiyle evin her metrekaresinin kullanım alanına çevrilmiş olması bizi en etkileyen faktör oldu. Gamador ailesine sonsuz teşekküller

  Sevda – Cem COŞKUNER

  Gamador Koru Evleri

  Ailem ile daha kaliteli iyi bir yaşam ve Mimarisinin bizlerin yeniçağın ihtiyaçlarına uygun olduğundan çevre yoluna yakın olduğu. İleride lokasyonun daha iyi olacağını düşündüğümüz için Gamador ailesini tercih ettik.

  Mualla – Cevdet YENER

  Gamador Koru Evleri

  Gamadorun reklamını görünce örnek daireye gidip baktım ve çok beğendim satış elemanlarının ilgisi de hoşuma gitti eşimin iş yerine de yakın olduğu için Gamadoru tercih ettik iyi ki de tercih etmişiz beğenerek aldım.

  Aylin - Kemal ÇELİK

  Gamador Koru Evleri

  Çevremde sürekli bahsedilen bir Gamador inşaat firması duyuyordum ve en sonunda gidip görmeye kara verdim. Burada satış danışmanı arkadaşlarla tanıştım. Onların sıcak ve içten yaklaşımları beni cezbetti. Gamadordan Ev almaya karar verdim. Ödeme şekilleri ise faizsiz ve uzun vade oluşu, Gamador inşaat kalitesi ve patronların ise mütevazı yaklaşımı sağlam bir yere emin olarak yatırım yapmamı sağladı. Teşekkürler Gamador.

  Faruk Süslü ve Ailesi

  Gamador Koru Evleri

  copyright (c) 2018 Gamador.